Zaczynając od najtrudniejszych górskich etapów ze wspinaczkami kategorii HC, przez pokonywane w pełnym pędzie wzniesienia na szybkich i płaskich drogach kończąc - ten szosowy rower wyścigowy rodem z wyścigów World Tour jest pierwszym wyborem dla całkowitej wydajności. Całkowicie nowy flagowy TCR wykorzystuje integrację systemową i innowacyjne metody konstrukcyjne dla zapewnienia Ci czystej przewagi na drodze.

Główne korzyści

SYSTEMOWA OPTYMALIZACJA

Rama, koła, kokpit i inne części zostały zaprojektowane, opracowane i przetestowane razem, aby działały jako system. Rura sterowa OverDrive Aero powstała w nowym procesie technologicznym i z mostkiem Contact AeroLight i kierownicą Contact stanowi jeden system. Dzięki niemu możliwe było uzyskanie wewnętrzne prowadzenie przewodów. Pozwoliło to, wraz z integracją kapsla sterów i podkładek dystansowych, na uzyskanie bardziej aerodynamicznej, przyjaznej dla użytkownika konfiguracji

MISTRZOWSKA SKUTECZNOŚĆ

Charakteryzujący się lepszym stosunkiem sztywności do masy niż poprzednia generacja, a także nowym kształtem rur aerodynamicznych i mniejszą masą całkowitą, ten bezkompromisowy rower wyścigowy zapewnia niezwykle dynamiczne przyspieszenie i niesamowitą sztywność pedałowania. Rezultatem jest zwycięska skuteczność w ważnych momentach

ZINTEGROWANA AERODYNAMIKA

Wszystkie kształty rur zostały zaprojektowane i opracowane przy użyciu modelowania obliczeniowej dynamiki płynów (CFD) i testów w tunelu aerodynamicznym. Od ściętego kształtu elipsy rur ramy po nową konstrukcję kokpitu i integrację komponentów, wszystko to składa się na bardziej opływowy profil, w porównaniu z poprzednią generacją.

Udostępnij

MADE FASTER

TCR Advanced SL został stworzony dla kolarzy szosowych zakochanych w rywalizacji i wydajnością - nie tylko zawodowców takich jak Simon Yates, ale także zwykłych kolarzy chcących wznieść się na zupełnie nowy poziom. Flagowy model TCR łączy w sobie legendarną jakość jazdy z nową optymalizacją systemową i metodami produkcyjnymi zapewniającymi mu jeszcze wyższy poziom wydajności. Dolna rura została przeprojektowana dla poprawy aerodynamiki, a integracja kokpitu, włączając w to rurę sterową OverDrive Aero oraz mostek Contact SLR AeroLight, zapewnia zintegrowane prowadzenie przewodów dla zmniejszenia oporu aerodynamicznego. Od zintegrowanej sztycy do karbonowych kół CADEX Max 40, każdy komponent został wybrany i przetestowany dla pełnej wydajności systemu.

TCR Advanced SL with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced SL
Geometria Compact Road
Zintegrowany wspornik podsiodłowy ISP
OverDrive Aero
System Giant Tubeless