Oszczędzasz 6 000 zł
OPANUJ SZLAKI -35%
{{ item.Quote }}

Pique 29 1

Original price: 10 999 zł 16 999 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 13 599,00 zł

Jaki jest mój rozmiar

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Jeżeli wybierasz się na szybkie i kręte szlaki, zabierz ze sobą Pique 29. Ten rower XC wspina się oraz zjeżdża stabilnie i szybko.

Główne korzyści

Wytrzymałość

Najnowocześniejszy materiał ramy aluminiowej charakteryzuje się najlepszym w swojej klasie stosunkiem wytrzymałości do masy oraz unikalną technologią spawania dla najwyższej jakości jazdy

Wydajny

29 calowe koła łatwo radzą sobie z małymi przeszkodami, podczas gdy 100mm zawieszenie Maestro, zaprojektowane specjalnie dla kobiet, przez kobiety, pozwala pokonywać trudniejsze szlaki.

Godny zaufania

Regulowana sztyca i prześwit na opony aż do 2.4 cala pozwolą poczuć Ci się pewnie w trudnym terenie.

Najważniejsze informacje

Pique 29 2022 with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Forged Composite
Technologia Aluxx SL
System zawieszenia Maestro
OverDrive
PowerCore

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,44061644517,548219
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
DDługość główki ramy (mm) (inch)903,5953,71003,91104,3
EKąt główki ramy (degrees)68,5°68,5°68,5°68,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)92,93,692,93,692,93,692,93,6
HBaza kół (mm) (inch)110043,3111543,9113144,5114745,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)57822,85832358723,159723,5
LReach (mm) (inch)39915,741316,342716,843917,3
MPrzekrok (mm) (inch)69427,370327,772428,575529,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)72028,372028,374029,174029,1
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502602,4702,8
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Brush Blue / Milky Way
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, 100mm zawieszenia Maestro, max. szerokość opony 2.25", max. tarcza mechanizmu korbowego 32t
  • Widelec
    Fox 32 Float SC Performance, 100mm, GRIP damper, Boost 15x110, Kabolt, tapered, 44mm offset, custom tuned for Liv
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance 165/45, custom tuned for Liv
  • Kierownica
    Giant Contact XC, prosta, 760x35mm
  • Chwyty
    Liv Supera, pojedyncza obejma
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany XS: skok 75mm / 30.9 x 295mm S: skok 100mm / 30.9 x 345mm M: skok 100mm / 30.9 x 345mm L: skok 100mm / 30.9 x 345mm
  • Siodło
    Fi'zi:k Vento Argo R5
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano SLX M7100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    brak
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX M7100, 1x12
  • Hamulce
    Shimano MT500, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-56 [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT-501
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore M6100, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Korba
    Shimano SLX, 30t
  • Środek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCT 29, tubeless ready, 25mm wewnętrznej szerokości
  • Piasty
    [P] Shimano 15x110, [T] Shimano 12x148,
  • Szprychy
    Sapim
  • Opony
    [P] Maxxis Recon Race, 29x2.25", zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe [T] Maxxis Recon Race, 29x2.25", zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    12,6 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.